Modern binalar ve tarihi eser restorasyonunda özel boyalar nasıl kullanılmalı?

14.10.2022
A+
A-

Yeni Zelanda’da gelecek nesiller için sigara kullanımı yasaklanıyor. Hükümet tarafından alınan karara göre 2008 yılında sonra doğanlar …

Modern binalar ve tarihi eser restorasyonunda özel boyalar nasıl kullanılmalı?

60 yıllık bir geçmişe sahip olan Uzertaş Boya San. Tic. ve Yatırım A.Ş ,120 yılı aşkın bir geçmişe sahip Beeck potasyum silikatlı boyalar ve yüzey koruma ürünleri ile ilgili Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’de,12 Ekim 2022 tarihinde mimari/proje danışmanlık ve restorasyon firmalarının profesyonellerine hitap eden çok başarılı bir seminer düzenlemiştir. Almanya’nın silikatlı boya ve yüzey koruma ürünleri sektörünün başta gelen markalarından biri olan Beeck, sektörün profesyonelleri tarafından da tam not almıştır.

Önceki gün Wyndham Grand Hotel’de düzenlenen seminere Uzertaş firma yetkilileri ile inşaat ve restorasyon sektörünün önde gelen temsilcileri katılmıştır.

Beeck Ceo’su Timo Ascherl, makul bir  maliyetle en yüksek verimliliğin elde edildiği ve uzun yıllar yapıların dış ve iç cephelerinin korunmasını sağlayan, sentetik bir katkı veya doğal olmayan hammaddeler içermediği için insan sağlığına zararlı olmayan, binaya nefes aldıran ve yanmaz özellikte olan Beeck boya ve yüzey koruma ürünleri ile ilgili bilgileri sektör profesyonellerine aktarmıştır. Dış mekan ürünlerinden iç mekana, doğal taş ve brüt beton yüzeylerden sıvalı yüzeylere kadar geniş bir yelpazeye hitap eden ürünler detaylı olarak davetlilere anlatılmıştır. Beeck ürünlerinin, insan sağlığına ve çevreye duyarlı özellikleri ile yapı sektörüne büyük değer kattıklarının altını çizmiştir.

Yüksek katılımla, sektör profesyonelleri tarafından büyük bir ilgi gören seminer sonrasında, programa öğle yemeği ile devam edilmiş ve katılımcılara hediyeleri takdim edilerek, Uzertaş Boya San. Tic. ve Yatırım A.Ş   Yönetim Kurulu adına, Genel Md.Yardımcısı Engin Özdemir seminere katılan davetlilere teşekkür etmiştir.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.