‘’Sedir Ağacı’nın güçlü etkisi CUBO’nun ‘Sedir’ rengi ile evlerinizde’’

14.09.2022
A+
A-

Göz kapağında yer alan kasların ani, tekrarlayıcı ve istemsiz kasılmalarına (spazm) seğirme denildiğini belirten İSÜ Liv Hospital Bahçeşehir’den …

‘’Sedir Ağacı’nın güçlü etkisi CUBO’nun ‘Sedir’ rengi ile evlerinizde’’

CUBO’nun iç cephe kartelasında yer alan ‘Sedir’ rengi Sedir Ağacı’nın gövdesindeki tonlardan oluşuyor. Adını da Sedir Ağacı’ndan alan renk, tercih edildiği mekanlara da o gücü etkileyici bir şekilde yansıtıyor.

Doğada oldukça sık rastlanan renklerdir toprak ve ağaç tonları… CUBO’nun ‘’Sedir’’ rengi de bu tonlardan…  Renk doğallığın modernlikle sentezi adeta.

Son yıllarda iç cephe duvar boyalarında gri tonlar kadar popüler olan kahve tonlar uzmanlara göre rahatlığı ve konforu simgeliyor.

Oldukça zengin ürün alternatifleri ve renk seçenekleriyle sektörde iddiasını ortaya koyan CUBO’nun bu anlayışla renk kartelasına dahil ettiği ‘Sedir’ rengine Sedir Ağacı’nın gövdesi ilham kaynağı olmuş. Özellikle Akdeniz ikliminin hakim olduğu bölgelerde sıkça rastlanan Sedir Ağacı, dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıyla biliniyor. CUBO’nun bu ağaçtan öykünerek yarattığı renk, tercih edildiğinde doğanın güçlü izlerini duvarlara taşıyor.

Tamamen yerli sermaye ile boya sektörünün hızlı yükselen değeri CUBO’nun, ‘Sedir’ rengi, CUBO’nun tüm iç cephe boyalarında elde edebileceğiniz bir renk. Tercih edeceğiniz iç cephe boyası ipek mat, soft mat, mat görünümlü, su bazlı ve silinebilir özellikteki tüm ürün gruplarında hazır olarak bulunuyor.

CUBO’nun Sedir Rengi’ni “Boyacı Küpü Renklendirme Sistemi” ile yaratacağınız farklı renk tonlarıyla birlikte kullanarak sınırsız mekanlar, yaratıcı duvarlar tasarlayabilirsiniz.  

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.