Elite World Hotels & Resorts, 17’nci kez Doğu Akdeniz’in en büyük turizm fuarı EMITT’te

07.02.2024
A+
A-
Elite World Hotels & Resorts, 17’nci kez Doğu Akdeniz’in en büyük turizm fuarı EMITT’te

Elite World Hotels & Resort, Doğu Akdeniz’in en büyük turizm fuarı EMITT’e bu yıl 17’nci kez katıldı. Fuarda otellerini tanıtma fırsatının yanı sıra franchise iş modeliyle büyüme stratejisi hakkında da görüşmeler gerçekleştirdi.

 

Türkiye’nin önde gelen otel zincirlerinden Elite World Hotels & Resorts, dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT’e bu yıl 17’nci kez katıldı. Bu yıl 27’ncisi gerçekleştirilen EMITT, 40 bine yakın turizm profesyoneli, dünyanın dört bir yanında konaklama ve seyahat acentelerinin katılımı ile 6 Şubat’ta Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açtı. Turizm sektöründe Türk misafirperverliğinin yaklaşık 50 yıldır temsilcisi durumundaki Elite World Hotels & Resorts, fuar boyunca otellerini tanıtma fırsatı bulurken franchise iş modeliyle büyüme stratejisi kapsamında potansiyel yatırımcılarla da görüşmeler gerçekleştirdi.

Elite World Hotels & Resorts’ün 3. Salon 3432’nci stantta yer aldığı fuar, 9 Şubat’a kadar ziyaret edilebilecek.

 

“Biz turizm profesyonellerinin buluşma noktası” 

 

EMITT’e katılımlarını değerlendiren Elite World Hotels & Resorts Yönetim Kurulu Üyesi Emel Elik Bezaroğlu, “EMITT, 27 yıldır sadece Türkiye değil Doğu Akdeniz’deki turizmcilerin en önemli buluşma noktası. Önümüzdeki turizm sezonuna yönelik ilk izlenimleri aldığımız, turizm profesyonelleri ile sektör değerlendirmesi yaptığımız, otellerimizi daha geniş bir hedef kitleye tanıtabildiğimiz bir platform. Sektöre yönelik yeni iş birliği fırsatlarını değerlendirdiğimiz bu fuara bu yıl 17. kez aralıksız olarak katılıyoruz. Hem turizm profesyonelleri hem de seyahat severlerden aldığımız ilgi çok memnun edici” dedi.

 

Franchise iş modeliyle büyüme stratejisini tanıttı 

Elik Bezaroğlu, fuar kapsamında iş birliği fırsatlarını da değerlendirdiklerini söyleyerek “Elite World olarak 2024’ü büyüme yılı olarak değerlendiriyoruz. Franchise ile büyüme stratejimiz kapsamında Türkiye’nin 7 bölgesinde ve yurt dışında yer almak istiyoruz. Nitelikli turizme ihtiyaç duyulan her şehirden yatırımcılarımızı Elite World standartları ve kalitesi altında büyümeye davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

Elite World Hotels & Resorts,  farklı müşteri kitlelerine hitap eden 4 markası ve 11 oteliyle hizmet veriyor. Turizmde değişen trendler ve müşteri beklentileri karşısında 4 yeni otel markasını daha sektöre kazandırarak toplam 8 marka ile hizmet vermeyi planlayan grup, franchise iş modeliyle zinciri büyütme stratejisiyle hareket ediyor. Grubun hedefi; 2030 yılına kadar yurt içi ve yurt dışında toplam 50 otele ulaşmak.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.