Artemis Halı Türkiye’nin dört bir yanından gelen bayileri ile buluştu

17.02.2024
A+
A-
Artemis Halı Türkiye’nin dört bir yanından gelen bayileri ile buluştu

Yaklaşık 12 yıl önce Türkiye’de halı üretiminin yüzde 90’ını karşılayan Gaziantep’te temelleri atılan Artemis Halı, Türkiye’nin dört bir yanındaki yüzlerce bayisi bir araya geldi. Antalya – Granada Luxury Belek Hotel’de düzenlenen bayi toplantısında Artemis Halı’nın yeni koleksiyon lansmanı gerçekleşti. Acme Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Batallı, Artemis Halı’nın hedeflerini, sektördeki gelişmeleri ve kampanyalar hakkında bilgi aktardı. Etkinlik kapsamında düzenlenen ödül töreninde en iyi performans gösteren bayilere plaket takdim edildi. Gençleri yatırımlarla desteklemek amacıyla projeleri olduğunu belirten Batallı, küçük bir kız çocuğuna beğendiği halıyı hediye etti. Ayrıca bayi toplantısında Türkiye’nin sevilen şarkıcısı Bülent Serttaş sahne alarak bayilere keyifli dakikalar yaşattı.

“Güzel, her yerde güzel” sloganıyla Artemis’ten ilham alarak ürünlerini tasarlayan Artemis Halı, yeni koleksiyonunu bayilerine tanıttı. Artemis Halı, her biri farklı tarz ve desende üretilen ürünler ile bu yıl da en çok tercih edilen markaları arasında yer alıyor.

Gaziantep’in halı sektöründe dünyanın başkenti konumunda olduğunu söyleyen Acme Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Batallı, “Son 3-4 yıllık sürece baktığımızda pandemi süreci, savaş, deprem ve enflasyon halı sektörü etkilese de büyümesini devam ettirdi. Teknolojik gelişmeler, trendler, değişen müşteri beklentileri ve e-ticaretin gelişmesi sektörü büyüten en büyük etkenlerden oldu. Artemis Halı olarak kurduğumuz güçlü bayilik ağımız dünyanın her noktasına kaliteli ve inovatif ürünlerimizi ulaştırıyoruz. Bu etkinliğimizde uzun yıllara dayanan ve birikimimizle şekillenen vizyonumuzu geleceği taşıma amacıyla bayilerimiz ile bir araya geldik. Zarar ettirmeden kazanç elde etmeyi prensip edinmiş, güçlü bir yapıya sahip ve her geçen gün büyüyen bir marka olarak gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz. İlk adımımızı attığımız günden itibaren güçlü bayi ve güçlü stok kapasitemizle sektörde öncü markalardan biri olmayı başardık. Sektörde ilk yapılanmaya giden şirketlerden biri olduk ve ilkleri gerçekleştiren inovasyonu teşvik etmek ve kullanıcı memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak amacıyla 12 yıldır büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Büyümede en önemli destekçilerimiz bayilerimiz. Birlikte kazanmak ise bu işteki en önemli sırrımız. Bayilerimizin sağladığı destekle sektördeki gücümüzü her geçen gün pekiştiriyoruz” dedi.

Artemis Halı için önemli bir dönüm noktasında olduklarını söyleyen Batallı, “Şirketimizi daha da büyütmek ve sağladığımız katkıyı artırmak adına halka arz sürecini başlattık. Son teknolojiyi kullanarak ürettiğimiz ürünlerle sektörde öne çıkan bir başarı grafiğimiz buluyor. Bu önemli sürecin tamamlanmasıyla sektördeki konumumuzu daha güçlendireceğiz ve yeni pazarlara açılacağız. Üretim tesisimizde yüksek katma değerli ürünler üreterek hem Türkiye’nin hem de bölgenin ekonomisine katkıda bulunacağız. Artemis Halı olarak 1500’den fazla satış noktamız ile halı sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Kurduğumuz güçlü bayilik sistemi ile bu sayıyı her yıl artıracağız” açıklamasında bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.