Kilim’den elegant yaşam tarzına yeni bir deneyim: Pandora

14.12.2021
A+
A-

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından Instagram, TikTok’tan kopyaladığı özelliklere bir yenisini daha ekledi. Hemen her kullanıcının …

Kilim’den elegant yaşam tarzına yeni bir deneyim: Pandora

Modern trendlerle uyumlu tasarımlara imza atan Kilim Mobilya, yaşam alanlarının fark yaratan dokusunu Pandora Koltuk Takımı, Yatak Odası Takımı ve Yemek Odası Takımı ile yakalıyor. Ayrıcalıklı görünümünü bulunduğu ortamla özdeşleşerek güçlü kılan Pandora, yeni bir bakış açısının da ışıltılı izlerini taşıyor.

Elegant yaşam tarzını hassas detaylarla tasarlanmış ürün gamıyla yakalayan Kilim; Pandora Koltuk TakımıYatak Odası Takımı ve Yemek Odası Takımı ile mekanlara yeni bir görünüm sağlıyor. Hollywood ihtişamını detaylarıyla yansıtan Pandora, zarafeti şıklık ve fonksiyonellikle bütünleştiriyor.

Renk geçişlerinin uyumuyla güçlü duruş

Özgün ve zarif tasarım diliyle dikkat çeken Pandora Koltuk Takımı, metal ayakları sayesinde mekan dekorasyonunda güçlü bir iz bırakıyor. Farklı renk geçişlerine imkan tanıyan takımın tasarımı ise bulunduğu alanla bir bütünlük oluşturarak dinginlik sağlıyor. Metal alanların parlak görünümü ise takımı ışıltılı bir görünüm kazandırıyor.

Atlas rengin ayrıcalıklı duruşu şık bir ortam yaratıyor

Takım altı kapaklı dolap, şifonyer, şifonyer ayna, komodin sağ, komodin sol, çamaşırlık, karyola baza, karyola ve başlıktan oluşan Pandora Yatak Odası Takımı, elegant yaşam tarzına yaraşır zarif ve sıra dışı hatlarıyla göz kamaştırıyor. Takım, farklı malzemelerin birlikte kullanımıyla akılda kalan özgün tasarıma sahipken atlas rengiyle de ayrıcalıklı bir duruş sergiliyor. Takımın farklı renk geçişlerini bir araya getiren tasarımı ise şık ve keyifli bir yaşam alanı sunuyor.

Ayrıcalıklı ve göz dolduran mekanlara Pandora yakışıyor

Konsol, konsol ayna, plazma ünitesi, sabit masa, orta sehpadan oluşan Pandora Yemek Odası Takımı, ihtişamını yüksek ayak kullanımıyla yansıtıyor. Elegant yaşam tarzının tüm etkilerini taşıyan takım, ayrıcalıklı ve göz dolduran mekanlar tasarlamak isteyen kullanıcılar için vazgeçilmez bir şıklık sunuyor. Takımın atlas rengi ise modern metal ayaklarıyla uyumlu bir birliktelik gösteriyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.