L’unica’dan kişisel tarzınızı yansıtacak koleksiyon

18.04.2024
A+
A-
L’unica’dan kişisel tarzınızı yansıtacak koleksiyon

Dünyaca ünlü bahçe mobilyalarının koleksiyonlarını tek çatı altında toplayan L’unica, Otazen’in Marie koleksiyonunu bu yıl ilk kez satışa sunuyor. Made Studio tarafından tasarlanan Marie koleksiyonu, şezlongdan aydınlatmaya kadar kişisel tarzı yansıtan sıra dışı dış mekânlar yaratmaya imkân tanıyor. Teak ağacının adeta bir sanat eserine dönüştüğü bu koleksiyon, yüksek kaliteli işçiliğiyle de açık hava tutkunlarının tüm beklentilerini eksiksiz karşılıyor.

 

Doğal güzelliği ve yüksek dayanıklılığı ile öne çıkan teak ağacını özenle işleyen ve ustalıkla tasarlayan Otazen’in Marie koleksiyonu bu yıl ilk kez L’unica tarafından Türkiye’de satışa sunuluyor. Çok sayıda uluslararası ödül kazanan tasarımcıların bir araya geldiği Made Studio imzası taşıyan bu koleksiyon, yüksek kaliteli işçiliğiyle öne çıkıyor. Bahçe balkon ve teras gibi açık hava mekânlarında konfordan ödün vermek istemeyenlerin tercihi olacak Marie koleksiyonu, işlevsel parçalarıyla da iddialı bir duruş sergiliyor.

 

Teak ağacını sanata dönüştüren Otazen’in Marie koleksiyonuna, L’unica‘nın Türkiye genelinde yer alan 20 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom’undan ulaşmak mümkün.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.