Bien ile banyolarda bambaşka bir stil

06.05.2024
A+
A-
Bien ile banyolarda bambaşka bir stil

Hayatı kolaylaştıran fikirleri yaratıcı tasarımlarla buluşturan Bien, Water Flow Box ve ankastre lavabo bataryalarıyla banyolara yeni bir tarz ve atmosfer kazandırıyor.

 

Batarya deyip geçmeyin! Şık ve fonksiyonel bir batarya banyonuza bambaşka bir hava katarken; duş ve el yıkama anlarınızı da yepyeni bir deneyime dönüştürüyor. Standartların yarattığı sınırlarda değil, hayallerin genişleyebildiği ölçüde üretim yapan Bien, Water Flow Box ve ankastre lavabo bataryalarıyla alışılmış kalıpların dışına çıkıyor.

 

Water Flow Box, üç çıkışlı ankastre banyo bataryası sistemi, iddialı tasarımıyla göz alıyor. Ankastre olduğu için en dar alanlarda bile kullanılabilen Water Flow Box, son derece estetik bir görüntüye sahip. Siyah taşlı, beyaz taşlı, beyaz camlı ve siyah camlı seçenekleri bulunan Water Flow Box, Tek Fonksiyonlu el duşu, duş hortumu, duş başlığı, sıva üstü ve sıva altı parçaları ile set olarak sunuluyor.

 

Bien ankastre lavabo bataryaları ise yalınlığın zarafetini yansıtıyor. Duvara monte edilerek alandan tasarruf sağlayan ankastre lavabo bataryaları, dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar kullanılabiliyor. Mat siyah camlı, beyaz camlı, beyaz taşlı ve siyah taşlı seçenekleri bulunan ankastre lavabo bataryaları, Water Flow Box ile eşsiz bir uyum yakalıyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.