Kale Banyo’dan sade ve şık bir tasarım sunan fonksiyonel banyo mobilyası: Mare

23.01.2024
A+
A-
Kale Banyo’dan sade ve şık bir tasarım sunan  fonksiyonel banyo mobilyası: Mare

Göz alıcı tasarım ve kusursuz işlevselliği banyolarla buluşturan Kale Banyo, sade ve şık tasarımı ile öne çıkan Mare banyo mobilyasını tanıttı.

Modern şehir evlerinde hayatın hızlı akışına destek olan fonksiyonel bir banyoya sahip olmak size hem zaman hem keyif kazandırır. Modern banyolara yeni bir yorum kazandıran Kale Banyo yeni mobilya serisi Mare ile özellikle dar alana sahip banyo mekanları için alternatifli çözümler sunuyor.

Dinlenmeye ayırdığınız zaman için en etkili yer olan banyonuzda; sizi anlayan ve stilinizi yorumlayan banyo mobilyalarınızdaki her detay oldukça önem taşır. Özellikle de boy dolapları, raflar, aynalı dolaplar hem şık hem de hayatı size kolaylaştıracak seçenekler sunmalıdır. Böylece kendinize ayırdığınız özel zamanlarda konforun keyfini yaşayabilirsiniz.

Dar alanlara büyük çözümler: Mare

Sade ve şık tasarımı ile öne çıkan Kale Banyo’nun yeni serisi Mare, geniş depolama alanı sunan boy dolabı, lavabo dolabı ve raf sistemiyle depolama ihtiyacınızı çözerken, ayna yanındaki yarım dolabıyla da hem estetik hem de fonksiyonelliği bir araya getiriyor.

Beyaz/Meşe renk seçenekleri ve 65, 80, 100 cm en alternatiflerine sahip Mare Banyo Mobilyası, küçük alana sahip mekanların gereksinimlerine göre hayalinizdeki banyoyu yaratma fırsatı veriyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.