CNBC-E TV’nin tercihi Form MHI Klima Sistemleri oldu

04.05.2024
A+
A-
CNBC-E TV’nin tercihi Form MHI Klima Sistemleri oldu

Form MHI Klima Sistemleri, referanslarına CNBC-E TV binasını ekledi. Kanalın İstanbul Esenler’deki binasının iklimlendirmesinde Mitsubishi Heavy VRF Klimalar kullanılacak. Projenin iklimlendirme ihtiyaçları kapsamında, toplam kapasitesi 350 kW olan 50 adet VRF iç ünite ve 10 adet dış ünite Heat Recovery Sistem orta statik basınçlı gizli tavan tipi HVAC çözümleri kullanıldı.

 

2015’te Türkiye’den çekilen ve 8 yıl aradan sonra Ekim 2023’te tekrar yayın hayatına başlayan CNBC-E TV, iklimlendirme ihtiyaçları için uluslararası referanslara sahip ve iklimlendirme sektörünün öncüsü olan Form MHI (Mitsubishi Heavy Industries) Klima Sistemleri’ni tercih etti.

İstanbul Esenler’deki binasında yayın hayatına başlayan kanalın iklimlendirme projesinde toplam kapasitesi 350 kW olan 50 adet VRF iç ünite ve 10 adet dış ünite orta statik basınçlı gizli tavan tipi KXZRE2 Heat Recovery Sistem kullanıldı.

3 borulu sisteme sahip olan Heat Recovery Sistem sayesinde aynı anda hem ısıtma hem soğutma yapılabilecek. Böylece CNBC-E TV binası çalışanları konforlu bir iklimlendirme ile mevsimlerin tadını çıkaracak.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.